6 П'ята сесія 9 лютого 2018 року

№1 Про звернення депутатів Плодородненської сільської ради Михайлівського району Запорізької області до депутатів Запорізької обласної ради та голови Запорізької обласної державної адміністрації

№3 Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради «Про бюджет Плодородненської сільської об’єднаної територіальної  громади  на 2018 рік»

№4 Про  передачу земельних ділянок державної  власності  у  комунальну власність

№5 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   гр..Баранець  В.І.  в с. Радісне  №12

№6 Про  затвердження проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  ведення  особистого селянського господарства   гр..Стеблюк  О.П. в с. Братське

№7 Про  надання  дозволу на розробку  технічної документації із  землеустрою щодо   встановлення меж земельної   ділянки в натурі  (на  місцевості) для  обслуговування  жилого  будинку господарських будівель  і  споруд (присадибна  ділянка ).

№8 Про  надання  дозволу  на  розробку   проекту землеустрою, щодо  відведення земельної ділянки  у  власність  для   ведення особистого  селянського  господарства

№9 Про  припинення  права  користування земельною  ділянкою.

№10 Про   затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.

Поіменне голосування