Аналізи до проектів рішень 25 травня 2018 року

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії  Плодородненської сільської ради “Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки, на території  Плодородненської сільської ради”

Тест до "Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення  сесії  Плодородненської сільської ради ОТГ  «Про встановлення єдиного податку  на території Плодородненської сільської ради»"

Тест до "Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії  Плодородненської сільської ради “Про  встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території  Плодородненської сільської ради”