Зустріч з народним депутатом України по округу №81 Валентировим Сергієм Васильовичем

Дата: 01.03.2018 11:46

Зустріч з народним депутатом України по округу №81 Сергієм Васильовичем Валентировим

23 лютого 2018 року в приміщенні Плодородненської сільської ради (ОТГ) відбулася зустріч голови сільської ради з народним депутатом України Валентировим Сергієм Васильовичем.

Під час зустрічі вирішувались питання щодо плідної співпраці, надання допомоги у вирішенні питань щодо розвитку громади, покращення рівня проживання мешканців, створення сприятливих умов щодо інвестування у розвиток ОТГ.

Фото.