День соборности Украины

Дата: 29.01.2018 15:49

Україна – це земля де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки.

Складною бурхливою була доля України, але Україна вистояла і сьогодні є єдиною, соборною і незалежною.

22 січня 2018 року в нашій державі святкується День соборності України.

В Плодородненській НВК І-ІІІ ступенів проводиться захід «Наша Батківщина –Соборна Україна».

Прозвучали молодіжні пісні у виконанні Ю.С. Коропової  та ансамблю «Домісолька»  Мозговая Вероніка, Купцова Аліна, Борисевич Поліна, Барсегян Рузанна.

Україна країна хвилюючої краси, радості і печалі. Розкішний вінок з ружи і барвінку, чорнобривців і калини.

Під час заходу проводилась вікторина «Україна моя Батьківщина» на перевірку знань учнями державних символів України. За правильну відповідь кожний учень отримав солодкий подарунок.

Соборність включає у себе єдиність і згуртованість. Хай з кожним днем міцніє Україна, а люди бережуть своє коріння.

Живи Уркаїно, живи для краси, для сили, для правди, для волі.