Дата: 04.04.2018 09:07

1 квітня в Михайлівському районом будинку культури відбувся відбірковий тур талант шоу «Кращий голос Михайлівщини» під патронатом народного депутата України Сергія Валентирова. Конкурс був відкритий для всіх бажаючих, наші діти Плодородненської громади вирішили прийняти участь це :Винокурова Єлизавета, Гноєва Юлія, Лебідь  Світлана, Купцова  Аліна. Учасників було багато,  діти отримали досвіт і задоволення від цього заходу їм  не вдалося пройти до другого туру, але всі отримали диплом за участь і солодкий приз.