День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 21.05.2018 10:24

20 травня в приміщенні Плодородненській сільської бібліотеки відбувся урок - реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв політичних репресій, який Україна відзначатиме в неділю - 20 травня.

В заході взяли участь учні 6 класа Плодородненської школи . Під час  уроку учні ознайомились з трагічними сторінками історії українського народу. До їх уваги були представленні численні історичні факти, для того, щоб вони змогли краще уявити  масштабність терору радянської влади проти власного народу, її ницість і безкарність. Під час заходу були згадані імена відомих українців, які стали жертвами політичних репресій. Також було переглянуто відео про трагічні подіїї того періода.

Ідуть роки, поступово спадає завіса засекреченості жорстоких справ радянської влади. Тому так важливо донести до молодого покоління ті уроки історії які має наша країна. Щоб в майбутньому ніколи і ніхто, не повторяв тих страшних помилок минулих років.