22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 20.06.2018 11:21

22 червня 1941 року близько 4 години ранку фашистська Німеччина без оголошення війни здійснила напад на Радянський Союз. Щороку, 22 червня, Україна шанує ветеранів та схиляє голови перед загиблими воїнами у Великій Вітчизняній війні.
    Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, установлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.
    Кожен раз в цей День ми згадуємо, про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, про тих, хто кров’ю і потом захищав нашу рідну землю від фашистських загарбників, про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя покалічені і зруйновані.
    Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!