Щиро вітаємо Громади Запорізької області та їх жителів із Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2018 14:39

Щиро вітаємо Громади Запорізької області та їх жителів із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Це свято кожного з нас, не зважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян.

Нашим святим обов’язком є пам’ять про тих, хто творив і творить історію — тих, хто долучився до написання Конституції України й тих, хто нині активно бореться на передовій. Пам’ятаймо їх, цінуймо, не зраджуймо!

Святим обов’язком кожного з нас є дотримання прав, які задекларовані в Основному Законі нашої держави. Будьмо гідними синами і дочками своєї неньки України!
Слава Україні!