Місячник безпеки життєдіяльності

Дата: 07.12.2018 08:11

З 01 листопада по 28 листопада 2018 року в закладах загальної середньої освіти Плодородненської ОТГ було проведено Місячник безпеки життєдіяльності. Місячник безпеки проводиться з метою закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час проведення заходів безпеки життєдіяльності, вивчення шкільного курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

Було проведено конкурси літературних творів на тему : «Що я знаю про пожежників – рятівників», виробів з прикладного матеріалу, малюнків. Діти усіх вікових категорій представили  дуже цікаві, різноманітні роботи.