Новини Плодородненської сільської ради

21 Жовтня, 2021 р., 08:16
Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” розпочала публікації серії інтерв’ю, де юристки, поліцейські, працівниці БПД, судді та інші відповідальні особи розповідають, як можна захиститись від домашнього насильства.
21 Жовтня, 2021 р., 08:15
 УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!
20 Жовтня, 2021 р., 11:44
Центри обслуговування платників податків Запорізької області надають адмінпослуги за попереднім записом
19 Жовтня, 2021 р., 13:08
Замовник має надати наступні документи:
19 Жовтня, 2021 р., 13:07
Важливе повідомлення для міських, селищних та сільських громад Запорізької області!
18 Жовтня, 2021 р., 09:50
Про стан поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Мелітопольського району
18 Жовтня, 2021 р., 09:46
Визначена ціна газу для бюджетних установ у новому опалювальному сезоні
13 Жовтня, 2021 р., 13:08
Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України  та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати  нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь,  давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею  славного війська козацького та всього українського люду.  І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир,  добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.  Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися  любов’ю, щирістю і всепрощенням. Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги  на успішні починання на користь Вітчизні.  Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає  високе покровительство Пресвятої Богородиці.