Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

24.05.2018

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень сесії Плодородненської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік на території Плодородненської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проектів  рішень сесії Плодородненської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік на території Плодородненської сільської ради» та аналізу їх регуляторного впливу.

Розробником зазначених проектів регуляторних актів є Плодородненська сільська рада.

Метою прийняття цих регуляторних актів є – це зміцнення дохідної бази  бюджету об’єднаної територіальної громади  та спрямування отриманих кошти від сплати податку на вирішення соціальних проблем територіальної громади та покращення інфраструктури села.

Дія цих регуляторних актів поширюватиметься на всій території Плодородненської територіальної громади.

Проекти рішень сесії Плодородненської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік на території Плодородненської сільської ради» та аналізи їх регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Плодородненської сільської ради та на дошці оголошень в адмінприміщенні Плодородненської сільської ради .

Строк прийняття пропозицій та зауважень до рішень сесії Плодородненської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік на території Плодородненської сільської ради» та аналізу їх регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного рішення сесії Плодородненської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Плодородненської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік на території Плодородненської сільської ради» прийматимуться  Плодородненською  сільською  радою.

поштою на адресу – вулиця Миру, 11, село Плодородне, Михайлівський  район, Запорізька область;

факсом – 9-51-31;

на електронну адресу – plodorodne@ukr.net