Новини Плодородненської сільської ради

14 Лютого, 2022 р., 09:31
Каріна Амбарцумова - практикуюча психологиня, засновниця Громадська організація "Осоння", що працює в сфері протидії домашньому насильству, яка у свій час пережила домашнє насильство, розповідає про роботу з кривдниками і право на нове життя. У серії відео під назвою "Як захистиТИсь від домашнього насильства" будемо говорити про те, що вдається і про тих постраждалих, які вже можуть почуватись у безпеці. Запрошуємо поширити відео на Ваших сторінках у соціальних мережах, щоб люди, які потребують захисту, знали, як вони можуть себе захистити. ??Ця серія відео виходить за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
11 Лютого, 2022 р., 14:40
Увага! Прямі лінії!
09 Лютого, 2022 р., 15:28
УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!
08 Лютого, 2022 р., 13:31
Запорізький обласний та Мелітопольський міськрайонний центри зайнятості разом з підприємствами холдингу МЕТІНВЕСТ організовують проведення ярмарку вакансій у зв’язку з потребою у кваліфікованому персоналі, збільшенням обсягів виробництва та створенням нових робочих місць. Ярмарок професій проводиться за такими професіями:
08 Лютого, 2022 р., 10:50
НАЗК опублікувало нові роз’яснення до кампанії декларування 2022 року Нагадуємо посадовим особам органів місцевого самоврядування, що триває кампанія щорічного декларування доходів. Звертаємо увагу, що з 1 грудня запрацювала нова форма декларації.
07 Лютого, 2022 р., 10:19
Увага! Прямі лінії!